w Tatry i skałki

ta strona nie dotyczy szkoleń, jeżeli chcesz się nauczyć wspinać w skałkach lub Tatrach przejdź do działu kursy i szkolenia

 

nie chcesz się szkolić - chcesz się bawić wspinając

wolisz się ruszać niż konsumować kolejne seriale

"...wspinać każdy się może..."

 

Nie jesteś supermenem ?

Odczuwasz dreszczyk emocji patrząc w dół z balkonu na wysokim piętrze ?

Nie masz mięśni ze stali i szerokiego karku ?

To dobrze.

Ponieważ wspinaniem wcale nie zajmują się nadludzie. Oni zajmują się kreskówkami.

Nawet więcej. Wspinaniem zajmują się zwyczajni zjadacze chleba, przeważnie szczupli a nawet chudzi, mający swoje lęki i problemy.
Tylko czasem myli im się pion z poziomem i zamiast iść po płaskim do najbliższej budki z piwem biegną szukać szczęścia w skałki lub góry.

Nie każdy od razu chce i musi być sportowcem.
Nie musisz regularnie trenować aby cieszyć się wspinaniem. To taki rodzaj aktywności, który daje niesamowitą frajdę, nawet (a może zwłaszcza...) jeżeli jest uprawiany na poziomie amatorskim.
Będziesz mógł się skupić jedynie na ruchu w pionie - nie martwiąc się o asekurację i bezpieczeństwo. Zapewniam je w 100%. Możesz co najwyżej obetrzeć sobie skórę na palcach.

W Tatrach czeka na ciebie wygrzany słońcem granit, strzelisty Mnich, płyty Zamarłej Turni i zachodniej ściany Kościelca, dostojny Mięguszowiecki Szczyt Wielki i wiele innych wierzchołków i ścian.

Zima w Tatrach to skrzące się śniegiem szczyty i puste szlaki. Dadzą satysfakcję każdemu, kto zachowa rozwagę i bezpieczeństwo.